The Wayback Machine - https://web.archive.org/web/20190423114728/http://shipunloader.com/TR/About.aspx

HAKKIMIZDA

VURUSKAN Makina San. ve Tic A.S 1985 yilinda kurulmustur. Türk Beton Santrali Üretim Sektörünü geliştirmek ve ileri mühendislik bilgisi ile VURUSKAN Makina San. ve Tic A.S, Vur-Mak VURUSKAN Makina San. ve Tic A.S, Türkiye'nin güneyindeki 3 farkli fabrikada üretim kapasitesini ve çesitliligini gün geçtikçe artirmistir.

Vur-Mak, Çimento ve Hazir Beton sektörleri için 42.000 m2 kapali alan üretim hattinda yaklasik 250 çalisani ile ekipman, servis ve uzmanlik alaninda lider tedarikçi konumundadir.

Hazir Beton Hazir Beton Santrali ile üretimimiz arasInda Çimento Depolama ve Paketleme Terminalleri, Geri Dönüsüm Üniteleri, Çimento Paletleme Makineleri, Pnömatik Gemi Bosalticilar, Big Bag BoŞaltma Makineleri, Yatay ve Dikey Silolar, Yarı Römork Üretimleri ve Otomasyon Sistemleri yer almaktadir.

Egitimli pazarlama ekibi ve yetenekli mühendisleri Vur-Mak Vuruskan Makina San. ve Tic A.S, 43 farkli ülkede dünya çapinda 7/24 Satis, Satis Sonrasi Servis ve Destek Hizmeti vermektedir.

Misyonumuz, 7/24 hizmet hatti, mümkün olan en iyi teknoloji ve inovasyona hizli müdahale ile bir çözüm saglayici ve ortak olarak tüm müsterilerimizin hizmetindedir. CE, ISO 9001-2008, GOST-R ve benzeri sirketlere sahip bir sirket olarak, çesitli cografi bölgelerde önemli bir uluslararasi varliga sahibiz.